״אנו מביאים מוצר שבלעדיו אי אפשר לנהל עסק״

ענת קנטרביץ, 35

סמנכ"לית שיווק Verifone

איך את מסכמת את השנה האחרונה?

"שנה מאתגרת, מוצלחת, שנה של שינויים טובים ובעיקר שנה של הרבה חשיבה לעבר העתיד".

 

מה הבשורה ש- VERIFONE מביאה לעולם?

"קניות הן חלק מהשגרה היומיומית של רבים מאיתנו, בין אם באינטרנט, בקניון או במכולת השכונתית. חברת VERIFONE מעניקה מגוון פתרונות תשלום וכלים לבעלי העסקים, המביאים למיצוי הפוטנציאל העסקי שלהם. הודות למערכות החברה, יכולים רבבות בתי עסק, קטנים כגדולים בישראל, לנהל את נקודות המכירה באופן מושלם והצרכנים יכולים להנות מעסקאות בטוחות ומתקדמות. אנו מביאים מוצר שאולי נראה לרבים מובן מאליו, אך בלעדיו לא היינו יכולים לנהל בתי עסק".

 

אתגר שהתמודדתם איתו בשנת 2019?

"כניסתן של אפליקציות התשלום הייתה צעד משמעותי לשוק התשלומים. ב- VERIFONE הצלחנו לרתום את הפתרונות המתקדמים לטובת הצרכן. בזכות שיתוף הפעולה, הצרכנים היום ובעתיד ייהנו מאפשרות תשלום מתקדמת, בטכנולוגיות שונות בחנויות ברחבי הארץ. הטכנולוגיות נתמכות במסופי התשלום הקיימים של חברת VERIFONE ומאפשרות תשלום פשוט ונוח, ישירות מהאפליקציה".

 

כותרת החלומות שלך בתקשורת?

"כיסים קלים – חברת VERIFONE מאפשרת למגוון לקוחותיה להיפטר מהארנק".

 

כיצד תתארי את VERIFONE?

"VERIFONE היא מובילת שוק התשלומים בישראל. VERIFONE חברה ותיקה ויציבה ובעלת ממוצע וותק עובדים בין הגבוהים בתעשייה. בנוסף לפעילות בישראל, VERIFONE כוללת גם קבוצת מחקר ופיתוח גלובלית מתפתחת שמביאה עימה גיוסים רבים וגדילה משמעותית.

ב-VERIFONE עובדים 350 עובדים, חלקם מגיעים יום יום למשרדים וחלקם אנשי שטח, השילוב הדינמי של העובדים וההתמחויות השונות מספקים לבתי העסק תמיכה רחבה, מאפשרים להם להמשיך לפעול ביום יום במגוון תחומים ותורמים להצלחה של המשק להפוך לסביבה קמעונאית חכמה ובטוחה יותר".

 

מה מניע אותך?

"ההצלחה של הלקוחות שלנו. בית עסק שבחר להשתמש במערכת המתקדמת שלנו לניהול, יכול להשקיע משאבים רבים בפיתוח העסק, מה שמוביל לפיתוח המשק כולו".