״אנו מתעסקים בתחום שיש בו הרבה חינוך שוק ורגולציה״

נוי אלקלעי, 32

מנהלת קשרי יזמים בפיפלביז

איך את מסכמת את שנת 2019?

״2019 הייתה שנה של למידה, צמיחה אישית ומקצועית, התנסיתי ביצירת תהליכים, ייעול תהליכי עבודה יצירת הזדמנויות, יחד עם מקסום היכולות האישיות- וחיזוק יכולת הנעת צוותי עבודה וחיזוק הביטחון העצמי שלי ביכולותיי ובאמונה בעצמי ובמה שאני מביאה לשולחן״.

 

מה הבשורה שאתם מביאים לעולם?

״מחשבה יצירתית, יכולת פתרון בעיות וראיה רחבה של תהליכים בתוך החברה – מתוך רצון להוביל ולגרום לדברים לקרות״.

 

ספרי לנו על אתגר אחד שגברתם עליו כחברה וכיצד?

״אנו מתעסקים בתחום שיש בו הרבה חינוך שוק ורגולציה המצריכה התמודדות ופתרון בעיות בשטח. הצלחנו כצוות בחברה להתמודד עם לא מעט קשיים הן בתחום הרגולטורי והן בתחום של פתיחת המחשבה ליזמים ולמשקיעים חדשים והצלחנו להגדיל משמעותית הן את היקף העסקאות והן את הכנסות החברה יחד עם הרבה אמונה, מוטיבציה יצירתיות וייעול עבודת הצוות״.

 

כותרת החלומות בתקשורת?

״אקזיט משמעותי באחת החברות והסטרטאפים שגייסנו עבורם. זה בעצם פוטנציאל השליחות שלנו כחברה. יצירת הזדמנויות ויכולת לגייס הון עבור סטרטאפים מתוך אמונה שניתן לעשות זאת גם דרך הציבור, בתהליך יעיל המנגיש את עולם ההשקעות ומאפשר לציבור הרחב לקחת חלק בהזדמנויות השקעה איכותיות״.

 

אם היינו מקיימים את הראיון שנה מהיום, כיצד היית מסכמת את שנת 2020?

״2020, שנה של דיוק הפוטנציאל האישי והמקצועי. לדעת לשחרר דברים שפחות משרתים אותי ואותנו כחברה, חיזוק המחלקות השונות בתוך החברה, דיוק של תהליכים יחד עם יותר אומץ ומוטיבציה להניע להוביל וגם לעמוד בפרונט תוך כדי יצירת הזדמנויות נוספות ושיתופי פעולה בחו"ל״.

 

מה מניע אותך?

״יצירת תהליכים ואפשרויות, יכולת להניע ולפתור בעיות בשטח, מקסום הקיים תוך כדי ייעול ושאיפה להשתפר כל הזמן וללמוד״.

 

משפט אחד על עצמך:

״תמיד שואפת לגדול, לצמוח ולהתפתח ולגרום לדברים לקרות״.

 

משהו חשוב שנדע עלייך, על החברה או על העובדים בחברה?

״פיפלביז, מורכבת מצוות חזק של אנשים שהם קודם כל ראש גדול. אנחנו מתפקדים כמשפחה ברמה היומיומית, גם כשיש בעיות, אנחנו תמיד משתדלים לתקשר ולראות איך יחד ניתן לפתור אותם. כל עובד חייב שיהיה לו סט יכולות יחסית רחב ומגוון מה שגורם לנו לקצר תהליכים ולדחוף כל הזמן קדימה כדי להשיג את היעדים״.