״אני מרגיש שהחברה נמצאת רגע לפני סערה מושלמת״

גיל טוב-לי, 33

סמנכ״ל שיווק, Overwolf

מה הבשורה ש- Overwolf מביאה לעולם?

"Overwolf היא פלטפורמה שמאפשרת לכל אחד להיכנס לבניית אפליקציות למשחקי PC. אנחנו מספקים סביבת פיתוח נוחה, כלי data ו-in-game events שמאפשרים למפתחים לבנות אפליקציות מדהימות למשחקים המובילים בעולם כמו League of Legends, CS:GO, Fortnite ועוד."

 

איך אתה מסכם את שנת 2019?

"שנה שהתחילה קשה בסגירת הסטארטאפ שלי, אבל מסתיימת מדהים עם מקום חדש שאני כל כך מתחבר אליו עד שאני מרגיש שאני ממשיך את מסלול היזמות שלי גם פה".

 

ספר לנו על אתגר אחד שגברתם עליו בשנת 2019?

"האתגר שגברנו עליו הוא אתגר מיצובי – ההגדרה של מה זו בעצם  Overwolf.  בעבר דיברנו בעיקר לשחקנים – משתמשי הקצה. כשתיארנו את Overwolf תיארנו אותה כחנות אפליקציות למשחקי PC . השנה הבנו שנכון יותר למצב את הפלטפורמה כפלטפורמת פיתוח, וכי הקהל הראשי הוא קהל מפתחי האפליקציות.

הסיבה לכך היא שהמפתחים הם שיוצרים את התוכן על הפלטפורמה שלנו, הם אלו שמגיעים עם חלום ומשתמשים ב Overwolf-כדי להפוך אותו למציאות. אנחנו מגדירים זאת כמשימה שלנו לאפשר להם לפתח את האפליקציות עליהם חלמו, וגם להרוויח מכך הכנסה – to turn their passion into a profession.

מיתגנו מחדש את Overwolf כפלטפורמת פיתוח למפתחים שאוהבים משחקים, ועדכנו בהתאם את כל שפת המותג שלנו, הן ויזואלית והן מבחינת מסרים. האתגר לא נגמר, ואנחנו עדיין ממשיכים לחדד את ה – storytelling שלנו, אבל היום אנחנו מרגישים שאנחנו מספרים הרבה יותר טוב את הערך שאנחנו נותנים למפתחים, ויודעים לתת הסבר הרבה יותר ברור לשאלה "מה זה Overwolf" ומה מייחד אותה כפלטפורמה."

 

מה תהיה הכותרת לכתבת החלומות שלך בתקשורת?

Overwolf ushers the era of user-generated content in gaming

 

משפט אחד על עצמך:

"הקריירה שלנו קצרה, זה פשוט בזבוז לא לתת את כל כולנו ולעשות עבודה מעולה בכל מה שאנחנו נוגעים בו".

 

אם היינו מקיימים את הראיון שנה מהיום, כיצד היית מסכם את שנת 2020?

"בשנת 2020 Overwolf  גדלה בכל החזיתות. קהילת המפתחים שלנו שילשה את עצמה והיא מתנהלת כקהילה תומכת ומקבלת פני חדשים, וכמות השחקנים החודשיים שמשתמשים באפליקציות שפותחו על Overwolf הכפילה את עצמה לעומת 2019."

 

מה מניע אותך?

"אני מרגיש ש- Overwolf נמצאת רגע לפני סערה מושלמת. שהגדילה שאנחנו חווים בשנה האחרונה תתגמד ביחס לטורנדו שנחווה בשנתיים הקרובות, ושחובת ההוכחה היא עלינו. אנחנו נמצאים במקום הנכון מבחינת טכנולוגיה, ובמקום הנכון מבחינת שוק – חובת ההוכחה וה – execution היא עלינו״.

 

משהו חשוב שנדע עליכם?

"אנחנו גיימרים שאוהבים את העולם הזה, אוהבים טכנולוגיה ואוהבים לבנות ".