״חברת ה׳קו-וורקינג׳ הישראלית המובילה בעולם״

דן זכאי, 40

מנכ"ל ומייסד, Mindspace

איך אתה מסכם את שנת 2019 מקצועית ואישית?

"שנת 2019 הייתה שנה מאוד מוצלחת עבור Mindspace – הכפלנו את הכנסות החברה, השגנו את הרווחיות הגבוהה ביותר אי פעם, זכינו בפרסים כמפעילי חללים משותפים מהמובילים בעולם, גייסנו אנשים מצוינים וביססנו את Mindspace בתור אחת מהחברות המובילות בעולם בתחומה."

 

מה הבשורה שאתם מביאים לעולם

"חללי עבודה משותפים ברמה הגבוהה ביותר שניתן לבקש – שדרוג חווית העבודה עבור חברות מכל הסוגים ומכל הגדלים. חברת ה'קו-וורקינג' הישראלית המובילה בעולם".

 

ספר לנו על אתגר אחד שגברתם עליו ב-Mindspace בשנת 2019 ?

"חברות צמיחה לעיתים רבות נוטות להיות חברות הפסדיות. ספציפית בתחום החללים המשותפים היינו עדים לנפילתה הכואבת של WeWork. במהלך 2019, Mindspace הכפילה את הכנסותיה לעומת השנה הקודמת תוך שמירה על רמת רווחיות משמעותית".

 

מה תהיה הכותרת לכתבת החלומות שלך בתקשורת?

"מינקובסקי תקשורת פותחים את המשרדים הראשונים שלהם באירופה ב-Mindspace ברלין".

 

אם היינו מקיימים את הראיון שנה מהיום, כיצד היית מסכם את שנת 2020?

"שנת 2020 הייתה השנה בה הובלנו שינוי משמעותי בתחום החללים המשותפים על ידי שיתופי פעולה אסטרטגים עם בעלי נכסים מובילים בכל העולם. תחת שיתופי פעולה אלה, Mindspace משמשת כפלטפורמת אקטיבציה לבעלי נכסים בהפעלת חללים משותפים והעשרת חווית המשתמש בכלל הבניינים של אותם גופי נדל״ן".

 

מה מניע אותך?

"ההזדמנות לייצר משהו משמעותי בקנה מידה עולמי יחד עם קבוצה מוכשרת של אנשים. המשפחה שלי."

 

משהו חשוב שנדע עלייך, על החברה או על העובדים בחברה?

"Mindspace פועלת בתחום התחרותי ביותר בכל העולם, למרות זאת הצלחנו למצב את עצמנו בתור אחד מהשחקנים המובילים בעולם. אנחנו מצליחים לייצר חללי עבודה יפהפיים, באזורים הכי אטרקטיביים בערים כמו לונדון, ברלין, אמסטרדם וסן פרנסיסקו ולמשוך אלינו את החברות המובילות בעולם כגון מייקרוסופט, ברקליס, סמסונג ועוד. לב הפעילות נמצא בישראל, מפה אנחנו מנהלים את הפעילות העולמית על ידי צוות מוכשר ומסור של אנשים. בהתחשב בעובדה שמדובר בתחום צומח בעל פוטנציאל אדיר, אני מאמין שהחברה תמשיך לצמוח לממדים גדולים הרבה יותר מאיפה שהיא נמצאת היום".