״הפתרון שלנו נוגע באתגרים הכי מרכזיים של עולם העבודה״

נועם מרדכי, 34

סמנכ״ל פיתוח עסקי Gloat

איך אתה מסכם את השנה?

"הבנו עד כמה המוצר שלנו הכרחי בעולם העבודה של היום, וגם של מחר. בכל ארגון שאנחנו פוגשים, בכל כנס שאנחנו לוקחים בו חלק – אנחנו שומעים עד כמה הפתרון שאנחנו מביאים נוגע באתגרים הכי מרכזיים של עולם העבודה. פיתוח קריירה הפך להיות הכרח, והמודל החדש מדבר על העובד במרכז. הפתרון שלנו, המבוסס על בינה מלאכותית אשר חוזה מסלולי קריירה לעובד בתוך הארגון, נותן בדיוק מענה בדיוק לאתגרים המרכזיים האלה״.

 

מה הבשורה ש-Gloat מביאים לעולם?

"אנחנו מובילים היום בקטגוריה חדשה בעולם ה-HR. חברות מפסידות מיליונים כי עובדים עוזבים אותן, שכן אין להם יכולת לראות כיצד הם יכולים לנהל את פיתוח הקריירה שלהם בתוך הארגון. אנחנו פותרים את זה בדיוק. בין היתר, אנחנו עוזרים לארגוני ענק להבין מה הם הכישורים האמיתיים של העובדים שלהם, ומסייעים להם לחבר אותם להזדמנויות פיתוח בתוך הארגון. פתאום זה נראה לעובדים הגיוני ואפשרי לעבור לתפקיד אחר בארגון, אפילו במחלקה או במדינה אחרת. זה יכול להיות ניהול פרויקט בחלק מהזמן, מעבר למשרה אחרת או קבלת מנטורינג ממנהלת בכירה בארגון".

 

מה תהיה הכותרת לכתבת החלומות שלך בתקשורת?

״Gloat מובילה טרנד עולמי בפיתוח עובדים בתוך הארגון, בעולם ה- Talent Experience״.

 

אם היינו מקיימים את הראיון שנה מהיום, כיצד היית מסכם את שנת 2020?

"Gloat חברה גלובלית עם פעילות בינלאומית בשווקים רבים בעולם ומרכז פיתוח חזק ומוביל בישראל".

 

מה מניע אותך?

"בסופו של יום, אנחנו מבלים את מרבית הזמן שלנו בעבודה – למה שזה לא יהיה המקום שבו נרגיש במיטבנו? עבור עובדים – המוטיבציה היא יצירת שינוי אמיתי בעולם הקריירה, אשר מחלחל מהדרגים הגבוהים ביותר בארגון ועד לאחרון העובדים. לארגונים – שינוי תפיסה מהותי של מה זה פיתוח קריירה ואיך טכנולוגיה חכמה ושימוש בכלים של צוות Customer Success חזק".

 

משהו חשוב שנדע עליכם?

"אנחנו גדלים כל הזמן 🙂 ומחפשים את האנשים הכי טובים איתנו".