״אנחנו בונים משהו חדש לחלוטין ומהפכני״

שלמה קרמר, 53

מייסד שותף Cato

ספר לנו מי אתה:

"הייתי יזם כל חיי ויש לי תשוקה גדולה לפתח טכנולוגיות וחברות חדשות יחד עם אנשים מוכשרים".

 

איך אתה מסכם את שנת 2019 מקצועית ואישית?

"מבחינה מקצועית, 2019 הייתה מאתגרת מאוד אך גם מספקת מאוד. Cato Networks צמחה משמעותית הן ברמה העסקית והן בכוח האדם, והציגה אתגרים חדשים של צמיחה לשנת 2020. באופן אישי, זו הייתה תקופה מדהימה. ראיתי את האנשים שלקחו איתי חלק במסע הזה: פותרים בעיות אסטרטגיות, חושבים מחוץ לקופסה ומתרגמים את רעיונותיהם הפרועים ביותר למציאות חיה".

 

מה הבשורה ש-Cato מביאה לעולם?

״קייטו היא חברת SASE, חברה מבוססת ענן, אשר הובילה לשיבוש המשמעותי ביותר בעשור האחרון של שוק ה-IT , והינה החברה המובילה בתחום".

 

ספר לנו על אתגר אחד שגברתם עליו כחברה או גברת עליו מקצועית בשנת 2019 וכיצד?

״Cato Network מציגה שירות ענן שמעולם לא היה קיים בעבר, למרות שהיה נחוץ מאוד. אחד האתגרים הגדולים ביותר שלנו הוא לשווק ולמכור את מה שאנחנו עושים בתחום ה-IT.

במשך 30 שנה, אנשי ה-IT שלנו צורכים שירותי רשת ואבטחה בצורה מסוימת שהם למדו לאהוב ולשנוא (במקביל). כצוות גלובאלי, הצלחנו להתגבר על אתגר זה בכל רחבי העולם תוך הגברת המודעות העסקית והשיווקית שלנו, תוך שהוא מהווה בסיס יציב מאוד לשנים הבאות".

 

מה תהיה הכותרת לכתבת החלומות שלך בתקשורת?

״Cato Networks מציינת הצלחה ישראלית ענקית נוספת, מכיוון שהופכת בהצלחה למובילה בשוק העולמי בתחום שירותי הרשת ואבטחת הענן לארגונים".

 

אם היינו מקיימים את הראיון שנה מהיום, כיצד היית מסכם את שנת 2020?

"אני חושב שזה לא יהיה שונה בהרבה מהשנה, אבל בקנה מידה גדול יותר. אנחנו עדיין באמצע המסע לכיוון המקום בו אנו רוצים להיות, וצריך לוודא שאנחנו צומחים בקצב הנכון ונשארים בדרך הנכונה".

 

מה מניע אותך?

"אתגרים. באופן ספציפי, כאלה שאני יכול להגדיר כמדדים כדי למדוד את ההצלחה שלי לפי חברות בנייה – דוגמה נהדרת לכך".

 

משהו חשוב שנדע עלייך, על החברה או על העובדים בחברה?

״Cato Networks היא חברה מדהימה לעבוד בה. האנשים והאווירה הם החשובים ביותר. אנחנו בונים משהו חדש לחלוטין ומהפכני. 2020 תהיה שנה נהדרת להצטרף אלינו, ויש לנו הרבה תפקידים פתוחים למלא אנשים מוכשרים שרוצים להצטרף למסע".